HAKKIMIZDA

Yüzyıllardır asaletin ve saflığın simgesi olan inci, hiçbir zaman modası geçmeyen kalıcı bir takıdır.
By Neval, 2012 yılında çıktığı bu ışıltılı yolda incinin gücüne inanarak 20’li yaşlarda ilgi duymuş ve hep inci kullanmayı tercih etmiştir.

“Onun sakinlik ve huzur verdiğini, kendimi iyi hissetmemi sağladığına hep inanmışımdır. İnci benim hayatımda hep ilgi alanım olmuştur. Kurumsal bir firmada çalıştığım için takı yapma hikayem 2012 yılında eşimin mağazasında başlamıştı. Prensip olarak hayata bakışım her zaman bozuk olan bir şeyleri düzeltmek ve güzelleştirmek üzerine olduğundan mağazada yıllardır biriken bozulmuş takılara şekil vermeye başlamıştım. Eşimin şaşırıp ‘Bunları sen mi yaptın’ diye sorduğu an güzel bir şeyler yaptığımı hissettim ve bu işi profesyonel olarak yapma kararı aldım.”

By Neval, kullandığı incilerde natural inci dediğimiz barok inciler ile günlük hayatta kullanabileceğimiz modernize edilmiş yeni ve dinamik tasarımlarını inci, altın, gümüş ve isteğe bağlı en kaliteli mücevherleri kullanarak sizlere tasarlamaktadır. Kendine özgü tasarımlar yapmaktan çok keyif almaktadır, severek yaptığı bu iş tasarımlarına yansımaktadır.

By Neval